Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3wishfast.top
Alfie (2004) me Titra Shqip

Alfie (2004) me Titra Shqip

Njihuni me një burrë që nuk ka takuar kurrë një grua që nuk e ka dashur.Oct. 22, 2004United Kingdom103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Manhatan, shoferi britanik i limuzinës Alfie është i rrethuar nga femra të bukura, duke pasur një natë me të gjitha dhe pa asnjë lloj angazhimi. Miqtë e tij më të mirë janë kolegu i tij Marlon dhe e dashura e tij Lonette. Alfie ka një lidhje të shkurtër me Lonette dhe pasojat e detyrojnë Alfie të reflektojë mbi stilin e tij të jetesës.

Alfie (2004) me Titra Shqip
Alfie (2004) me Titra Shqip
Alfie (2004) me Titra Shqip
Alfie (2004) me Titra Shqip
Alfie (2004) me Titra Shqip
Alfie (2004) me Titra Shqip
Alfie (2004) me Titra Shqip
Alfie (2004) me Titra Shqip
Alfie (2004) me Titra Shqip
Alfie (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alfie
Vlerësimi IMDb 6.2 54,374 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 747 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gabriel’s Rapture: Part One (2021) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
The Brand New Adventures of Aladin (2018) me Titra Shqip
Around the World in 80 Days (2004) me Dublim Shqip
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip
Busy Bodies (1933) me Titra Shqip
A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
Cirku Fluturues (2019) The Flying Circus Film Shqiptar
Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar
Senior Moment 2021
King Lear (2018) me Titra Shqip
Black Bear 2020
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x