Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 278 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2doods.pro
Alien (1979) me Titra Shqip

Alien (1979) me Titra Shqip

Në hapësirë ​​askush nuk mund të të dëgjojë të bërtasësh.May. 25, 1979USA117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas eksplorimit të pakujdesshëm të një anije kozmike të braktisur, një qenie monstruoze që mbjell terror futet në bordin e transportuesit hapësinor “Nostromo”. Nga shtatë anëtarët që përbëjnë ekuipazhin, kush do të jetë në gjendje t’i shpëtojë krijesës tmerruese?

 

 

Shënim

Në një kohë të shkurtër, filmi u bë një klasik: Scott ishte në gjendje të përziente në mënyrë të shkëlqyer trillimin shkencor me tmerrin. Përbindëshi u krijua nga stilisti i famshëm zviceran H.R. Giger; skenari është shkruar nga Dan O’Bannon dhe Roland Shusett, por drafti përfundimtar ishte nga Walter Hill dhe David Giler, të pakredituar. Oscar për efektet vizuale te Carlo Rambaldi.

Alien (1979) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alien
Vlerësimi IMDb 8.4 821,782 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 10,878 vota

Regjizori

Ridley Scott
Regjizori

Aktorët

Sigourney Weaver isLt. Ellen Louise Ripley
Lt. Ellen Louise Ripley
Tom Skerritt isArthur Koblenz Dallas
Arthur Koblenz Dallas
John Hurt isGilbert Ward Kane
Gilbert Ward Kane
Veronica Cartwright isJoan Marie Lambert
Joan Marie Lambert
Harry Dean Stanton isSamuel Elias Brett
Samuel Elias Brett
Yaphet Kotto isDennis Monroe Parker
Dennis Monroe Parker
Helen Horton isMother (voice)
Mother (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) me Titra Shqip
Sweetie, You Won’t Believe It (2020) me Titra Shqip
Spring (2014) me Titra Shqip
The Invasion (2007) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
The Boy Behind the Door (2021) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Pearl (2022) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x