Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 96 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3vorg
American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip

American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip

Këtë herë në kampin e grupit...Oct. 31, 2005USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të gjithë kanë ‘vazhduar’, përveç babait ende mirëkuptues të Sherman dhe Jim Levenstein. Matt Stiffler i vogël dëshiron të bashkohet me biznesin e vëllait të tij më të madh Steve dhe, pas gjithçkaje që Matt ka dëgjuar nga gruaja e grupit të Jim-it, ai planifikon të kthehet në kampin e grupit dhe të bëjë një video të tijën.

American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip
American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip
American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip
American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip
American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip
American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip
American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip
American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip
American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip
American Pie Presents: Band Camp (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Pie Presents: Band Camp
Vlerësimi IMDb 5 74,841 vota
Vlerësimi TMDb 5.467 1,957 vota

Regjizori

Steve Rash
Regjizori

Aktorët

Tad Hilgenbrink isMatt Stifler
Matt Stifler
Chris Owen isSherman
Sherman
Eugene Levy isMr. Levenstein
Mr. Levenstein
Ginger Lynn Allen isNurse Sanders
Nurse Sanders
Matt Barr isBrandon Vandecamp
Brandon Vandecamp
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

7 Women and a Murder (2021) me Titra Shqip
1000 Miles From Christmas (2021) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx 2020
Babe (1995) me Titra Shqip
Once Upon a Deadpool (2018) me Titra Shqip
Mean Girls (2004) me Titra Shqip
College Road Trip (2008) me Titra Shqip
Holiday on Mars (2020) me Titra Shqip
Die Hart (2023) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
Robin Hood: Men in Tights (1993) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x