Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3vorg
American Pie Presents: Beta House (2008) me Titra Shqip

American Pie Presents: Beta House (2008) me Titra Shqip

Feta më e egër e kekut!Jan. 14, 2008USA89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Erik, Ryan dhe Cooze fillojnë kolegjin dhe zotohen për vëllazërinë Beta House, e kryesuar nga askush tjetër veçse legjendar Dwight Stifler. Por kaosi pason kur një vëllazëri geekësh kërcënon të ndalojë shthurjen dhe Betas duhet të kundërshtojnë të drejtën e tyre për të festuar.

American Pie Presents: Beta House (2008) me Titra Shqip
American Pie Presents: Beta House (2008) me Titra Shqip
American Pie Presents: Beta House (2008) me Titra Shqip
American Pie Presents: Beta House (2008) me Titra Shqip
American Pie Presents: Beta House (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Pie Presents: Beta House
Vlerësimi IMDb 5.3 67,066 vota
Vlerësimi TMDb 5.646 1,762 vota

Regjizori

Andrew Waller
Regjizori

Aktorët

John White isErik Stifler
Erik Stifler
Steve Talley isDwight Stifler
Dwight Stifler
Eugene Levy isNoah Levenstein
Noah Levenstein
Jake Siegel isMike
Mike "Cooze" Coozeman
Lexie Galante isHot Girl #1
Hot Girl #1
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kindergarten Cop (1990) me Titra Shqip
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
The Royal Treatment (2022) me Titra Shqip
Legjenda e Fundit (2011) Film Shqiptar
The Clue to Love (2021) me Titra Shqip
El Conde (2023) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
Private Lesson (2022) me Titra Shqip
Dy Luanë Drejt Venecias (2020) aka Two Lions to Venice Film Shqiptar
I Spy (2002) me Titra Shqip
Aliens Ate My Homework (2018) me Titra Shqip
Boo 2! A Madea Halloween (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x