Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 176 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3vorg
American Pie Presents: Girls’ Rules (2020) me Titra Shqip

American Pie Presents: Girls’ Rules (2020) me Titra Shqip

Oct. 06, 2020USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Është viti i fundit në East Great Falls. Annie, Kayla, Michelle dhe Stephanie vendosin të shfrytëzojnë fuqinë e vajzës së tyre dhe të bashkohen për të marrë atë që duan vitin e fundit të shkollës së mesme.

American Pie Presents: Girls’ Rules (2020) me Titra Shqip
American Pie Presents: Girls’ Rules (2020) me Titra Shqip
American Pie Presents: Girls’ Rules (2020) me Titra Shqip
American Pie Presents: Girls’ Rules (2020) me Titra Shqip
American Pie Presents: Girls’ Rules (2020) me Titra Shqip
American Pie Presents: Girls’ Rules (2020) me Titra Shqip
American Pie Presents: Girls’ Rules (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Pie Presents: Girls' Rules
Vlerësimi IMDb 3.9 10,317 vota
Vlerësimi TMDb 6.18 557 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
Pirates (2021) me Titra Shqip
Bawaal (2023) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
Frybread Face and Me (2023) me Titra Shqip
War Of Likes 2021
Turbo Kid (2015) me Titra Shqip
Ready to Rumble (2000) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
The Amazing Maurice (2022) me Titra Shqip
The Way (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x