Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 125 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3vorg
American Pie Presents: The Naked Mile (2006) me Titra Shqip

American Pie Presents: The Naked Mile (2006) me Titra Shqip

Feta më e egër e kekut!Dec. 04, 2006USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Erik Stifler kupton se ai është i vetmi anëtar i familjes Stifler që mund të mbarojë shkollën e mesme i virgjër, ai vendos të jetojë sipas trashëgimisë së tij. Pas disa këshillave me qëllime të mira nga babai i Xhimit, Eriku është gati për të shfrytëzuar shanset e tij në garën e përvitshme dhe famëkeqe Naked Mile, ku miqtë e tij të përkushtuar dhe disa vajza të papenguara të miqve do të krijojnë fundjavën më të egër ndonjëherë.

American Pie Presents: The Naked Mile (2006) me Titra Shqip
American Pie Presents: The Naked Mile (2006) me Titra Shqip
American Pie Presents: The Naked Mile (2006) me Titra Shqip
American Pie Presents: The Naked Mile (2006) me Titra Shqip
American Pie Presents: The Naked Mile (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Pie Presents: The Naked Mile
Vlerësimi IMDb 5.1 73,301 vota
Vlerësimi TMDb 5.507 1,912 vota

Regjizori

Joe Nussbaum
Regjizori

Aktorët

John White isErik Stifler
Erik Stifler
Steve Talley isDwight Stifler
Dwight Stifler
Eugene Levy isMr. Levenstein
Mr. Levenstein
Maria Ricossa isMrs. Stifler
Mrs. Stifler
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
The Big Bounce (2004) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Love Tactics (2022) me Titra Shqip
Wrongfully Accused (1998) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip
Tad, the Lost Explorer and the Emerald Tablet (2022) me Titra Shqip
They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip
Wild Men (2022) me Titra Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Meet the Spartans 2008
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x