Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3vorg
American Reunion (2012) me Titra Shqip

American Reunion (2012) me Titra Shqip

Ruani pjesën më të mirë për të fundit.Apr. 04, 2012USA113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Personazhet që takuam pak më shumë se një dekadë më parë kthehen në East Great Falls për ribashkimin e tyre në shkollën e mesme. Në një fundjavë të vonuar, ata do të zbulojnë se çfarë ka ndryshuar, kush jo dhe se koha dhe distanca nuk mund të thyejnë lidhjet e miqësisë.

American Reunion (2012) me Titra Shqip
American Reunion (2012) me Titra Shqip
American Reunion (2012) me Titra Shqip
American Reunion (2012) me Titra Shqip
American Reunion (2012) me Titra Shqip
American Reunion (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Reunion
Vlerësimi IMDb 6.7 221,875 vota
Vlerësimi TMDb 6.288 4,183 vota

Regjizori

Jon Hurwitz
Regjizori

Aktorët

Jason Biggs isJim Levenstein
Jim Levenstein
Alyson Hannigan isMichelle Flaherty-Levenstein
Michelle Flaherty-Levenstein
Seann William Scott isSteve Stifler
Steve Stifler
Chris Klein isChris 'Oz' Ostreicher
Chris 'Oz' Ostreicher
Tara Reid isVictoria 'Vicky' Lathum
Victoria 'Vicky' Lathum
John Cho isMILF Guy #2
MILF Guy #2
Jennifer Coolidge isStifler's Mom
Stifler's Mom
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nekrotronic (2018) me Titra Shqip
Jackass: The Movie (2002) me Titra Shqip
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Nude on the Moon (1961) me Titra Shqip
Dunki (2023) me Titra Shqip
BASEketball (1998) me Titra Shqip
Little Big Top (2006) me Titra Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Hoodwinked! (2005) me Dublim Shqip
Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x