Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 266 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
An Act of War (2015) me Titra Shqip

An Act of War (2015) me Titra Shqip

Mar. 10, 2015United States99 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Duke luftuar me pagjumësinë dhe PTSD-në e padiagnostikuar, një veteran lufte punon netët si projeksionist në një teatër të varfër. Ndërsa përpiqet të përshtatet me jetën civile, ai shpejt e gjen veten të ngatërruar në një rrjet të pashmangshëm joshjeje, varësie dhe dhunë.

An Act of War (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal An Act of War
Vlerësimi IMDb 5.2 1,374 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 10 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Danger in the House (2022) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip
Crocodile Island (2020) me Titra Shqip
Tiger House (2015) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Zero Contact (2022) me Titra Shqip
Boogeyman (2005) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
U.S. Marshals (1998) me Titra Shqip
Hyena (2015) me Titra Shqip
Nowhere (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x