Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4135 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
An Easy Girl (2019) me Titra Shqip

An Easy Girl (2019) me Titra Shqip

Aug. 28, 2019France92 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Naïma sapo ka mbushur 16 vjeç. Këtë verë, ajo do të duhet të vendosë se çfarë do nga jeta nëse nuk dëshiron të humbasë. Më pas vjen kushërira e saj Sofia, me një trup të mahnitshëm dhe një mënyrë jetese të rrezikshme joshëse. Naïma dëshiron vetëm të ndjekë rrugën e saj, përderisa ajo të çon lart… Pavarësisht paralajmërimeve të mikut të saj më të mirë Dodo, ajo dhe Sofia do të përjetojnë takime të paharrueshme gjatë një vere të gjatë që do t’i shënojë përgjithmonë.

An Easy Girl (2019) me Titra Shqip
An Easy Girl (2019) me Titra Shqip
An Easy Girl (2019) me Titra Shqip
An Easy Girl (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Une fille facile
Vlerësimi IMDb 5.6 5,429 vota
Vlerësimi TMDb 5.539 295 vota
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Furies (2022) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
Wrong Cops (2013) me Titra Shqip
A Thousand and One (2023) me Titra Shqip
The Back-Up Plan (2010) me Titra Shqip
The Imitation Game (2014) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Easter Sunday (2022) me Titra Shqip
Secrets of an Escort (2021) me Titra Shqip
The Scrapper (2021) me Titra Shqip
A Splash of Love (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x