Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) me Titra Shqip

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) me Titra Shqip

Gjuetarët do të bëhen të gjuajtur.Aug. 25, 2004USA94 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Orkideja e gjakut – një lule e rrallë që mund të mbajë sekretin e jetës së përjetshme dhe të vlejë një pasuri për kompaninë që e gjen e para. E udhëhequr nga një ekip kërkimor farmaceutik, një ekspeditë shkencore niset për të shkuar dhe eksploruar thellë në xhunglat e Borneos për të gjetur dhe sjellë përsëri mostra të bimës legjendare. Duke luftuar me stuhitë e shiut për të bërë rrugën e tyre lart lumit, grupi ndeshet me insekte helmuese dhe një krokodil të egër, vetëm për të zbuluar se ata janë duke u përndjekur nga një rrezik edhe më i madh: një grumbullim anakondash gjigante. Ngrënësit e mishit me ndjeshmëri të nxehtësisë, pesëdhjetë këmbë të gjatë që do të ndjekin këdo që kalon në rrugën e tyre.

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) me Titra Shqip
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) me Titra Shqip
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) me Titra Shqip
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) me Titra Shqip
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
Vlerësimi IMDb 4.7 33,526 vota
Vlerësimi TMDb 5.435 879 vota

Regjizori

Aktorët

Johnny Messner isBill Johnson
Bill Johnson
Nicholas Hope isChristian Van Dyke
Christian Van Dyke
Morris Chestnut isGordon Mitchell
Gordon Mitchell
Matthew Marsden isDr. Jack Byron
Dr. Jack Byron
Eugene Byrd isCole Burris
Cole Burris
Nicholas Gonzalez isDr. Ben Douglas
Dr. Ben Douglas
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cloverfield (2008) me Titra Shqip
Diabolik (2021) me Titra Shqip
Tiger 3 (2023) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Hero and the Terror (1988) me Titra Shqip
Pipeline (2021) me Titra Shqip
Attack on Titan: Chronicle (2020) me Titra Shqip
Wicked Blood (2014) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip
Ben & Jody (2022) me Titra Shqip
13 Tzameti 2005
Freaky Friday (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x