Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 422 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Argylle (2024) me Titra Shqip

Argylle (2024) me Titra Shqip

Sa më i madh të jetë spiuni, aq më e madhe është gënjeshtra.Jan. 31, 2024United Kingdom139 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur komplotet e romaneve imagjinare të spiunazhit të autores së vetmuar Elly Conway fillojnë të pasqyrojnë veprimet e fshehta të një organizate spiune të jetës reale, mbrëmjet e qeta në shtëpi bëhen një gjë e së kaluarës. E shoqëruar nga macja e saj Alfie dhe Aiden, një spiun alergjik ndaj maceve, Elly vrapon nëpër botë për të qëndruar një hap përpara vrasësve ndërsa linja midis botës imagjinare të Conway dhe asaj reale fillon të mjegullohet.

Argylle (2024) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Argylle
Vlerësimi IMDb 6 27,794 vota
Vlerësimi TMDb 6.099 372 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alvin and the Chipmunks (2007) me Dublim Shqip
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Psychosexual (2022) me Titra Shqip
Serenity (2019) me Titra Shqip
Intersection (2020) me Titra Shqip
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
School’s Out Forever (2021) me Titra Shqip
The Apology (2022) me Titra Shqip
In love with an angel (2014) me Titra Shqip
Our Dream Wedding (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x