Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip

Armageddon Time (2022) me Titra Shqip

Fundi i një epoke. Fillimi i gjithçkaje.Oct. 28, 2022Brazil114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1980, Queens, Nju Jork, një djalë i ri çifut miqësohet me një shok klase rebele afrikano-amerikane për mosmiratimin e familjes së tij të privilegjuar dhe fillon të mendojë se është rritur në një botë pabarazie dhe paragjykimesh.

Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Armageddon Time
Vlerësimi IMDb 6.5 14,421 vota
Vlerësimi TMDb 6.559 338 vota

Regjizori

James Gray
Regjizori

Aktorët

Banks Repeta isPaul Graff
Paul Graff
Anne Hathaway isEsther Graff
Esther Graff
Jeremy Strong isIrving Graff
Irving Graff
Jaylin Webb isJohnny Davis
Johnny Davis
Anthony Hopkins isAaron Rabinowitz
Aaron Rabinowitz
Ryan Sell isTed Graff
Ted Graff
Andrew Polk isMr. Turkeltaub
Mr. Turkeltaub
Tovah Feldshuh isMickey Graff
Mickey Graff
Marcia Haufrecht isGreat Aunt Ruth
Great Aunt Ruth
Teddy Coluca isUncle Louis
Uncle Louis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

HDSP: Hunting Down Small Predators (2010) me Titra Shqip
Tahan (2022) me Titra Shqip
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Jaded 1998
The Teacher (2022) me Titra Shqip
Romance (1999) me Titra Shqip
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll (2019) me Titra Shqip
The Silence (2019) me Titra Shqip
Like a Bad Memory (2009) me Titra Shqip
Two Men in Town (2014) me Titra Shqip
The Novice (2021) me Titra Shqip
The Conference (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x