Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Assassination (2015) me Titra Shqip

Assassination (2015) me Titra Shqip

Vendi bie. Operacioni fillon.Jul. 22, 2015South Korea140 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Korenë e pushtuar nga japonezët, tre luftëtarëve të lirisë u caktohet një mision për të vrarë një udhëheqës ushtarak gjenocidal dhe bashkëpunëtorin e tij kryesor. Por plani shkon krejtësisht i gabuar mes kryqëzimeve të dyfishta, kundër-atentateve dhe një zbulimi tronditës për të kaluarën e njërit prej atentatorëve.

Assassination (2015) me Titra Shqip
Assassination (2015) me Titra Shqip
Assassination (2015) me Titra Shqip
Assassination (2015) me Titra Shqip
Assassination (2015) me Titra Shqip
Assassination (2015) me Titra Shqip
Assassination (2015) me Titra Shqip
Assassination (2015) me Titra Shqip
Assassination (2015) me Titra Shqip
Assassination (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal 암살
Vlerësimi IMDb 7.2 7,771 vota
Vlerësimi TMDb 7.406 213 vota

Regjizori

Aktorët

Jun Ji-hyun isAhn Ok-yun
Ahn Ok-yun
Ha Jung-woo isHawaii Pistol
Hawaii Pistol
Lee Jung-jae isYeom Seok-jin
Yeom Seok-jin
Oh Dal-su isPomade
Pomade
Cho Jin-woong isBig Gun / Chu Sang-ok
Big Gun / Chu Sang-ok
Lee Kyung-young isKang In-gook
Kang In-gook
Choi Deok-moon isHwang Deok-sam
Hwang Deok-sam
Jin Kyung isAhn Seong-sim
Ahn Seong-sim
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Matrix (1999) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Godzilla Minus One (2023) me Titra Shqip
Saboteur (1942) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Conan the Destroyer (1984) me Titra Shqip
Nightwatch (1994) me Titra Shqip
Amityville Uprising (2022) me Titra Shqip
2001: A Space Odyssey (1968) me Titra Shqip
Legend of Deification: Refining The Sword (2021)
The Marksman (2005) me Titra Shqip
Buried in Barstow (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x