Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 209 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip

Assassination Tango (2003) me Titra Shqip

Mar. 08, 2003United States114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

John J. Anderson, një vrasës me profesion, i lidhur thellë me të dashurën e tij Maggie dhe vajzën e saj Jenny, dërgohet në Argjentinë për të respektuar një kontratë të re. Por kur njeriu që duhet të vrasë, një gjeneral i ushtrisë argjentinase, e detyron atë të qëndrojë në Buenos Aires, Xhon vendos të përfitojë nga situata. Ai takon Manuela, një kërcimtare që bëhet mësuesja e tij e vallëzimit dhe që e udhëheq atë në universin e tangos. Kthimi i vështirë në realitetin e misionit të tij do të jetë shumë i vështirë …

Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Assassination Tango
Vlerësimi IMDb 5.8 3,019 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 24 vota

Regjizori

Robert Duvall
Regjizori

Aktorët

Robert Duvall isJohn J. Anderson
John J. Anderson
Natalia Lobo isThe Prostitute
The Prostitute
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mindcage (2022) me Titra Shqip
His Only Son (2023) me Titra Shqip
Daylight (1996) me Titra Shqip
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip
The Hole (2009) me Titra Shqip
Sabrina (2018) me Titra Shqip
Tenet (2020)
HiGH&LOW The Movie 3: Final Mission (2017) me Titra Shqip
Quarantine (2008) me Titra Shqip
Bernie (2012) me Titra Shqip
Mickey Blue Eyes (1999) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x