Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 444 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
Assassins (1995) me Titra Shqip

Assassins (1995) me Titra Shqip

Në hijet e jetës. Në biznesin e vdekjes. Një burrë gjeti një arsye për të jetuar.Oct. 06, 1995France132 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vrasësi Robert Rath mbërrin në një funeral për të vrarë një mafioz të shquar, vetëm për të parë se një armë rivale e marrë me qira e përfundon punën për të – me rezultate të tmerrshme. I tmerruar nga vrasja e kalimtarëve të pafajshëm, Rath vendos të marrë një punë të fundit dhe më pas të kthehet në jetën civile. Por gjetja e rrugës për të dalë nga bota e vrasjeve me pagesë bëhet gjithnjë e më e rrezikshme pasi Rath bie në objektivin e tij femër dhe bëhet vetë një burrë i shënuar.

Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Assassins
Vlerësimi IMDb 6.3 83,574 vota
Vlerësimi TMDb 6.453 1,274 vota

Regjizori

Aktorët

Antonio Banderas isMiguel Bain
Miguel Bain
Anatoli Davydov isNicolai Tashlinkov
Nicolai Tashlinkov
Steve Kahan isAlan Branch
Alan Branch
Kelly Rowan isJennifer
Jennifer
Kerry Skalsky isBuyer with Remy
Buyer with Remy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Batman (1989) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Jurassic Park III (2001) me Titra Shqip
Once Fallen (2010) me Titra Shqip
American Siege (2022) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
The Covid Killer (2021) me Titra Shqip
Escape from L.A. (1996) me Titra Shqip
Avarice (2022) me Titra Shqip
Mother’s Day (2023) me Titra Shqip
A Boy Called Christmas (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x