Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 108 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Assassin’s Bullet (2012) me Titra Shqip

Assassin’s Bullet (2012) me Titra Shqip

Aug. 01, 2012USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në “Assassin’s Bullet”, Slater luan Robert Diggs, një agjent i operacioneve të zeza që vjen për të punuar për Ambasadorin Ashdown (ylli i “Hunger Games”, Donald Sutherland), duke gjurmuar një vrasës vigjilent në Evropën Lindore. Vrasësi (grua) i keq ka marrë objektiva të profilit të lartë në listën e goditurve në SHBA dhe Diggs duhet të zbulojë identitetin e vrasësit përpara se të ketë një incident ndërkombëtar. Pason loja e zakonshme e maces dhe miut.

Assassin’s Bullet (2012) me Titra Shqip
Assassin’s Bullet (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Assassin's Bullet
Vlerësimi IMDb 3.6 3,438 vota
Vlerësimi TMDb 3.917 60 vota

Regjizori

Aktorët

Donald Sutherland isAmbassador Ashdown
Ambassador Ashdown
Ivan Kotsev isVicky's Dad
Vicky's Dad
Tanya Mickov isVicky' Mom
Vicky' Mom
Vassil Mihajlov isTurkish gangster
Turkish gangster
Bashar Rahal isAbdullah Said
Abdullah Said
Antoaneta Yordanova isUS Embassy Clerk
US Embassy Clerk
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Winter Lake (2020) me Titra Shqip
Parastree (2023) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
In the Forests of Siberia (2016) me Titra Shqip
Bean (1997) me Titra Shqip
Implanted (2021) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Insurgent (2015) me Titra Shqip
Jupiter Ascending (2015) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Hard Target (1993) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x