Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 292 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
Assault on Precinct 13 (2005) me Titra Shqip

Assault on Precinct 13 (2005) me Titra Shqip

Bashkohuni dhe luftoni.Jan. 19, 2005Canada109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në natën e Vitit të Ri, brenda një stacioni policie që do të mbyllet përgjithmonë, oficeri Jake Roenick duhet të bashkojë një forcë të përbërë nga policë dhe kriminelë për të shpëtuar veten nga një turmë që kërkon të vrasë mafiozin Marion Bishop.

Assault on Precinct 13 (2005) me Titra Shqip
Assault on Precinct 13 (2005) me Titra Shqip
Assault on Precinct 13 (2005) me Titra Shqip
Assault on Precinct 13 (2005) me Titra Shqip
Assault on Precinct 13 (2005) me Titra Shqip
Assault on Precinct 13 (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Assault on Precinct 13
Vlerësimi IMDb 6.3 81,298 vota
Vlerësimi TMDb 6.142 1,000 vota

Regjizori

Pierre Henry
Regjizori

Aktorët

Ethan Hawke isSergeant Jake Roenick
Sergeant Jake Roenick
Laurence Fishburne isMarion Bishop
Marion Bishop
Gabriel Byrne isCaptain Marcus Duvall
Captain Marcus Duvall
Maria Bello isDr. Alex Sabian
Dr. Alex Sabian
Drea de Matteo isIris Ferry
Iris Ferry
Brian Dennehy isSargeant Jasper O'Shea
Sargeant Jasper O'Shea
Ja Rule isSmiley
Smiley
Currie Graham isMike Kahane
Mike Kahane
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night of the Sicario 2021
The Fortress (2017) me Titra Shqip
Dororo (2007) me Titra Shqip
Marry My Dead Body (2023) me Titra Shqip
Air Force One Down (2024) me Titra Shqip
Gomorrah (2008) me Titra Shqip
Captain Nova (2021) me Titra Shqip
X2: X-Men United (2003) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Alpha and Omega (2010) me Titra Shqip
The Last Deal (2023) me Titra Shqip
Darkland (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x