Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Avengement (2019) me Titra Shqip

Avengement (2019) me Titra Shqip

Ai është jashtë për gjakMay. 24, 2019United Kingdom88 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa është në një pushim burgu, një kriminel i ulët i shmang rojet e tij dhe kthehet në terrenin e tij të vjetër për t’u hakmarrë ndaj njerëzve që e shndërruan atë në një vrasës gjakftohtë.

Avengement (2019) me Titra Shqip
Avengement (2019) me Titra Shqip
Avengement (2019) me Titra Shqip
Avengement (2019) me Titra Shqip
Avengement (2019) me Titra Shqip
Avengement (2019) me Titra Shqip
Avengement (2019) me Titra Shqip
Avengement (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Avengement
Vlerësimi IMDb 6.6 20,330 vota
Vlerësimi TMDb 6.767 453 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip
Everly (2015) me Titra Shqip
Waar (2013)
Art of Love (2024) me Titra Shqip
Planet Terror (2007) me Titra Shqip
The Core (2003) me Titra Shqip
A Shot Through the Wall (2022) me Titra Shqip
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) me Titra Shqip
Supremacy (2014) me Titra Shqip
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Lawless (2012) me Titra Shqip
Last Looks (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x