Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Backtrack (2015) me Titra Shqip

Backtrack (2015) me Titra Shqip

Asgjë nuk përndjek si e kaluaraJul. 25, 201590 Min.
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Psikoterapisti i trazuar Peter Bowers po vuan nga makthet dhe vizionet e frikshme. Kur ai zbulon një sekret të tmerrshëm që ndajnë të gjithë pacientët e tij, ai futet në një kurs që e kthen në qytetin e vogël të lindjes nga i cili u largua vite më parë. Atje ai përballet me demonët e tij dhe zbulon një mister 20 vjet në krijim.

Backtrack (2015) me Titra Shqip
Backtrack (2015) me Titra Shqip
Backtrack (2015) me Titra Shqip
Backtrack (2015) me Titra Shqip
Backtrack (2015) me Titra Shqip
Backtrack (2015) me Titra Shqip
Backtrack (2015) me Titra Shqip
Backtrack (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Backtrack
Vlerësimi TMDb 5.81 336 vota

Regjizori

Aktorët

Adrien Brody isPeter Bower
Peter Bower
Sam Neill isDuncan Stewart
Duncan Stewart
Chloe Bayliss isElizabeth Valentine
Elizabeth Valentine
Robin McLeavy isBarbara Henning
Barbara Henning
Jenni Baird isCarol Bower
Carol Bower
Anna Lise Phillips isErica George
Erica George
Olga Miller isErica George (ghost)
Erica George (ghost)
Michael Whalley isOfficer Samuels
Officer Samuels
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Broken Horses (2015) me Titra Shqip
The Last Deal (2023) me Titra Shqip
Brazen (2022) me Titra Shqip
Furious 7 (2015) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
The Deep House (2021) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
57 Seconds (2023) me Titra Shqip
Timecop (1994) me Titra Shqip
Land of Bad (2024) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x