Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Bank of Dave (2023) me Titra Shqip

Bank of Dave (2023) me Titra Shqip

Ai merr përsipër djemtë e mëdhenj.Mar. 23, 2023United Kingdom107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë se si Dave Fishwick, një njeri i klasës punëtore dhe milioner i vetë-bërë, luftoi për të krijuar një bankë komunitare në mënyrë që të mund të ndihmonte bizneset lokale të Burnley-t jo vetëm që të mbijetonin, por të lulëzojnë. Në përpjekjen e tij për të ndihmuar komunitetin e tij të dashur, ai duhet të përballet me institucionet financiare elitare të Londrës dhe të luftojë për të marrë licencën e parë, të re bankare që do të lëshohet në më shumë se 100 vjet.

Bank of Dave (2023) me Titra Shqip
Bank of Dave (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bank of Dave
Vlerësimi IMDb 7.1 11,189 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 54 vota

Regjizori

Chris Foggin
Regjizori

Aktorët

Rory Kinnear isDave Fishwick
Dave Fishwick
Jo Hartley isNicola Fishwick
Nicola Fishwick
Hugh Bonneville isSir Charles Denby
Sir Charles Denby
Paul Kaye isRick Purdey
Rick Purdey
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sanctified (2022) me Titra Shqip
Wild Men (2022) me Titra Shqip
London Boulevard (2010) me Titra Shqip
Grand Jeté (2022) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Hachi: A Dog’s Tale (2009) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
12th Fail (2023) me Titra Shqip
Hinterland (2021) me Titra Shqip
Anger Management (2003) me Titra Shqip
Apollo 13 (1995) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x