Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 85 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Barbie as Rapunzel (2002) me Dublim Shqip

Barbie as Rapunzel (2002) me Dublim Shqip

Dashuria dhe imagjinata mund të ndryshojnë botën.Oct. 01, 2002Canada84 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shumë kohë më parë, në një kohë magjie dhe dragonjsh, jetonte një vajzë me emrin Rapunzel, e cila kishte flokët rrezatues më të bukur që kishte parë ndonjëherë bota. Por jeta e Rapunzel nuk ishte aspak e mrekullueshme. Ajo jetoi si shërbëtore e Gothelit, një magjistare xheloze, mashtruese që e mbante të fshehur thellë në një pyll të ndaluar, të ruajtur nga dragoi i madh Hugo dhe të rrethuar nga një mur xhami i magjepsur. Megjithatë, në një kthesë të fatit, zbulimi i një peneli magjik nga Rapunzel e çon atë në një udhëtim që do të zgjidhë një rrjetë mashtrimi, do të sjellë paqe në dy mbretëritë e konfliktit dhe përfundimisht do ta çojë atë në dashuri me ndihmën e Penelope-s, më pak frikësuesja. dragonj!

Barbie as Rapunzel (2002) me Dublim Shqip
Barbie as Rapunzel (2002) me Dublim Shqip
Barbie as Rapunzel (2002) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Barbie as Rapunzel
Vlerësimi IMDb 6.5 8,049 vota
Vlerësimi TMDb 7 1,181 vota

Regjizori

Owen Hurley
Regjizori

Aktorët

Kelly Sheridan isBarbie Roberts / Rapunzel (voice)
Barbie Roberts / Rapunzel (voice)
Anjelica Huston isGothel (voice)
Gothel (voice)
Cree Summer isPenelope (voice)
Penelope (voice)
Ian James Corlett isHobie / Palace Guard (voice)
Hobie / Palace Guard (voice)
Mark Hildreth isStefan (voice)
Stefan (voice)
David Kaye isHugo / General (voice)
Hugo / General (voice)
Peter Kelamis isOtto / Skinny Swordsman (voice)
Otto / Skinny Swordsman (voice)
Russell Roberts isKing Frederick (voice)
King Frederick (voice)
Christopher Gaze isKing Wilhelm (voice)
King Wilhelm (voice)
Terry Klassen isFat Swordsman / Baker (voice)
Fat Swordsman / Baker (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
Kung Fu Panda 4 (2024) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017) me Titra Shqip
Babe: Pig in the City (1998) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
The Princess Diaries (2001) me Titra Shqip
Chupa (2023) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2022) me Titra Shqip
The Spine of Night (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x