Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 122 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip

Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip

Oct. 07, 2015USA76 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Barbie dhe motrat e saj, Skipper, Stacie dhe Chelsea, dhe miqtë e tyre të rinj të adhurueshëm këlysh gjejnë mister dhe aventura të papritura kur kthehen në qytetin e tyre të lindjes Willows. Ndërsa kalojnë nëpër kujtime në papafingo të gjyshes, motrat zbulojnë një hartë të vjetër, që besohet se të çon në një thesar të humbur prej kohësh të varrosur diku në qytet. Me miqtë e tyre të këlyshëve në tërheqje, katër vajzat shkojnë në një gjueti thesari emocionues, gjatë rrugës duke zbuluar se thesari më i madh nga të gjithë është dashuria dhe e qeshura që ndajnë si motra!

Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip
Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip
Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip
Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure
Vlerësimi IMDb 6.2 737 vota
Vlerësimi TMDb 7.264 233 vota

Regjizori

Andrew Tan
Regjizori

Aktorët

Kelly Sheridan isBarbie Roberts (voice)
Barbie Roberts (voice)
Kazumi Evans isSkipper Roberts / Lady Mistaken for Barbie (voice)
Skipper Roberts / Lady Mistaken for Barbie (voice)
Claire Maggie Corlett isStacie Roberts (voice)
Stacie Roberts (voice)
Alyssya Swales isChelsea Roberts (voice)
Chelsea Roberts (voice)
Chelsea Miller isTaffy (voice)
Taffy (voice)
Bronwen Holmes isRookie (voice)
Rookie (voice)
Joanne Wilson isGrandma Roberts (voice)
Grandma Roberts (voice)
Rebecca Shoichet isTiffany (voice)
Tiffany (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

White Snake (2019) me Titra Shqip
Injustice (2021) me Titra Shqip
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto Inferno (2014) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) me Titra Shqip
Mixtape (2021) me Titra Shqip
Your Highness (2011) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Big Trip 2: Special Delivery (2022) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023) me Titra Shqip
Barbie & Her Sisters in A Pony Tale (2013) me Dublim Shqip
Raiders of the Lost Ark (1981) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x