Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
BASEketball (1998) me Titra Shqip

BASEketball (1998) me Titra Shqip

Dy djem shpikën një lojë... dhe përmbysën botën e sportit!Jul. 28, 1998103 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy humbës nga Milwaukee, Coop dhe Remer, shpikin një lojë të re duke luajtur basketboll, duke përdorur rregullat e bejsbollit. Kur loja bëhet një sukses i madh, ata, së bashku me ndihmën e një miliarderi, formojnë Ligën Profesionale të Basketbollit, ku të gjithë marrin të njëjtën pagesë dhe asnjë ekip nuk mund të ndryshojë qytete. E tyre është e vetmja skuadër që pengon ndryshimet e mëdha të rregullave që pronari i një ekipi rival dëshiron të krijojë.

BASEketball (1998) me Titra Shqip
BASEketball (1998) me Titra Shqip
BASEketball (1998) me Titra Shqip
BASEketball (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal BASEketball
Vlerësimi TMDb 6.08 526 vota

Regjizori

David Zucker
Regjizori

Aktorët

Trey Parker isJoe Cooper
Joe Cooper
Matt Stone isDoug Remer
Doug Remer
Dian Bachar isSqueak Scolari
Squeak Scolari
Yasmine Bleeth isJenna Reed
Jenna Reed
Ernest Borgnine isTed Denslow
Ted Denslow
Robert Vaughn isBaxter Cain
Baxter Cain
Trevor Einhorn isJoey Thomas
Joey Thomas
Bob Costas isBob Costas
Bob Costas
Al Michaels isAl Michaels
Al Michaels
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spy (2015) me Titra Shqip
One A.M. (1916) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
Ice Age (2002) me Dublim Shqip
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
Forgetting Sarah Marshall (2008) me Titra Shqip
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
The Right One 2021
Tag (2018) me Titra Shqip
Lift (2024) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x