Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip

Batman & Robin (1997) me Titra Shqip

Forca Tani. Guxim Gjithmonë. Familja, mbi të gjitha. Batman dhe Robin!Jun. 20, 1997USA125 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Batman dhe Robin merren me çështje të marrëdhënieve duke parandaluar z. Freeze dhe Poison Ivy të sulmojnë Gotham City.

Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Batman & Robin
Vlerësimi IMDb 3.8 264,991 vota
Vlerësimi TMDb 4.336 4,678 vota

Regjizori

Aktorët

George Clooney isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Uma Thurman isDr. Pamela Isley / Poison Ivy
Dr. Pamela Isley / Poison Ivy
Chris O'Donnell isDick Grayson / Robin
Dick Grayson / Robin
Arnold Schwarzenegger isDr. Victor Fries / Mr. Freeze
Dr. Victor Fries / Mr. Freeze
Alicia Silverstone isBarbara Wilson / Batgirl
Barbara Wilson / Batgirl
Michael Gough isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Pat Hingle isCommissioner James Gordon
Commissioner James Gordon
John Glover isDr. Jason Woodrue
Dr. Jason Woodrue
Elle Macpherson isJulie Madison
Julie Madison
Vivica A. Fox isMs. B. Haven
Ms. B. Haven
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stowaway 2021
Bloodsport III 1996 me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) me Titra Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Sakra (2023) me Titra Shqip
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip
Cloverfield (2008) me Titra Shqip
Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) me Dublim Shqip
Braveheart 1995
Frozen (2013) me Dublim Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x