Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 242 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Bed Rest (2023) me Titra Shqip

Bed Rest (2023) me Titra Shqip

Frika nuk pushon kurrëFeb. 10, 2023USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi lufton për të krijuar një familje, Julie Rivers mbetet shtatzënë dhe zhvendoset në një shtëpi të re me burrin e saj. Ajo është urdhëruar për pushim të detyrueshëm në shtrat dhe fillon të shohë ngjarje fantazmë në të gjithë shtëpinë.

Bed Rest (2023) me Titra Shqip
Bed Rest (2023) me Titra Shqip
Bed Rest (2023) me Titra Shqip
Bed Rest (2023) me Titra Shqip
Bed Rest (2023) me Titra Shqip
Bed Rest (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bed Rest
Vlerësimi IMDb 5.1 3,420 vota
Vlerësimi TMDb 6.366 175 vota

Regjizori

Aktorët

Melissa Barrera isJulie Rivers
Julie Rivers
Guy Burnet isDaniel Rivers
Daniel Rivers
Edie Inksetter isDelmy Walker
Delmy Walker
Erik Athavale isDr. Meadows
Dr. Meadows
Kristen Sawatzky isMelandra Kinsey
Melandra Kinsey
Koen Schneiderat isSeven-year-old Kinsey
Seven-year-old Kinsey
Paul Essiembre isDean Whittier
Dean Whittier
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Saw X (2023) me Titra Shqip
Sinister (2012) me Titra Shqip
Berberian Sound Studio (2012) me Titra Shqip
Boogeyman 2 (2007) me Titra Shqip
The Exorcist (1973) me Titra Shqip
A Girl Walks Home Alone at Night (2014) me Titra Shqip
Wolf Creek (2005) me Titra Shqip
From a House on Willow Street (2017) me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
The Righteous (2021) me Titra Shqip
The Barber (2002) me Titra Shqip
No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x