Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1265 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Beethoven (1992) me Dublim Shqip

Beethoven (1992) me Dublim Shqip

Kryefamiljari është ai me bisht.Apr. 03, 1992USA87 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Familja Newton jeton në shtëpinë e tyre të rehatshme, por duket se diçka mungon. Kjo “vrimë” mbushet nga një qenush i vogël, i cili hyn në shtëpinë dhe jetën e tyre. Bethoven, siç quhet ai, rritet në një gjigant të një qeni… një Shën Bernardi. Doktor Varnick, veterineri vendas ka një anë të fshehtë dhe të tmerrshme, e cila kërkon shumë qen për eksperimente. Beethoven është në listën e mjekëve të këqij.

Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Beethoven
Vlerësimi IMDb 5.7 73,266 vota
Vlerësimi TMDb 5.79 1,816 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tropic Thunder (2008) me Titra Shqip
The Lion King 1½ (2004) me Dublim Shqip
The A-Team (2010) me Titra Shqip
Hitmen (2023) me Titra Shqip
Home Alone 2: Lost in New York (1992) me Titra Shqip
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Too Much Love (2023) me Titra Shqip
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
Zola (2021) me Titra Shqip
A Tourist’s Guide to Love (2023) me Titra Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
You Hurt My Feelings (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x