Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 309 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Beethoven’s 4th (2001) me Dublim Shqip

Beethoven’s 4th (2001) me Dublim Shqip

Familja është e befasuar këndshëm dhe në mëdyshje kur Bethoven befas bëhet i bindur.Dec. 04, 2001USA93 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Familja është e befasuar këndshëm dhe në mëdyshje kur Bethoven befas bëhet i bindur. Rezulton se është skenari i një princi dhe të varfërit, me Beethovenin e vërtetë që tani jeton me një familje të pasur pompoz.

Beethoven’s 4th (2001) me Dublim Shqip
Beethoven’s 4th (2001) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Beethoven's 4th
Vlerësimi IMDb 4.1 4,227 vota
Vlerësimi TMDb 5.204 238 vota

Regjizori

Aktorët

Judge Reinhold isRichard Newton
Richard Newton
Julia Sweeney isBeth Newton
Beth Newton
Joe Pichler isBrennan Newton
Brennan Newton
Michaela Gallo isSara Newton
Sara Newton
Kaleigh Krish isMadison Sedgewick
Madison Sedgewick
Matt McCoy isReginald Sedgewick
Reginald Sedgewick
Veanne Cox isMartha Sedgewick
Martha Sedgewick
Art LaFleur isSgt. Rutledge
Sgt. Rutledge
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
Ivy + Bean: The Ghost That Had to Go (2022) me Titra Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Astérix at the Olympic Games (2008) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
American Pie Presents: The Naked Mile (2006) me Titra Shqip
The Mule (2014) me Titra Shqip
Serial (Bad) Weddings (2014) me Titra Shqip
Burying the Ex (2014) me Titra Shqip
Legjenda e Fundit (2011) Film Shqiptar
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x