Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 143 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip

Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip

Dec. 26, 2008USA101 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Edi, një stërvitës kafshësh dhe baba beqar, befas e gjen veten grindavec personal për një Shën Bernard të madh dhe të dashur, “audicioni” i filmit përrallor të të cilit e katapulton qenin në yll. Megjithatë, një treshe e paskrupullt të paskrupullt kanë plane për të rrëmbyer qenin e famshëm dhe për ta mbajtur atë për shpërblim.

Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip
Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip
Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip
Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beethoven's Big Break
Vlerësimi IMDb 4.4 2,237 vota
Vlerësimi TMDb 5.177 130 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Iron Mask (2019) me Titra Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
Fingernails (2023) me Titra Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Inkheart (2008) me Titra Shqip
The Last Five Years (2014) me Titra Shqip
Friday (1995) me Titra Shqip
Slumberland (2022) me Titra Shqip
Minnal Murali (2021) me Titra Shqip
Miracle on 34th Street (1947) me Titra Shqip
Spirited (2022) me Titra Shqip
Dunki (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x