Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Belfast (2021) me Titra Shqip

Belfast (2021) me Titra Shqip

Pavarësisht se sa larg shkoni, nuk duhet të harroni kurrë se nga keni ardhur.Nov. 11, 2021United Kingdom98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në Irlandën e Veriut në fund të viteve 1960, vogëlushi Buddy jeton në një kontekst të betejave të klasës punëtore, ndryshimeve kulturore dhe dhunës sektare. Ai ëndërron për një të ardhme që do ta çojë shumë larg, por ndërkohë gjen ngushëllim te prindërit e tij karizmatikë dhe gjyshërit e tij plot përralla.

Belfast (2021) me Titra Shqip
Belfast (2021) me Titra Shqip
Belfast (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Belfast
Vlerësimi IMDb 7.8 3,151 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 25 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Earthquake (2016) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Shortcomings (2023) me Titra Shqip
Miracle (2004) me Titra Shqip
After Everything (2018) me Titra Shqip
They Are Mine (2023) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
Fog in August (2016) me Titra Shqip
Once Fallen (2010) me Titra Shqip
Bird Box (2018) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Magic in the Moonlight (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x