Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 255 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip

Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip

Në rrugën e jetës së tij!May. 24, 1994USA105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Kaliforninë jugore me diell dhe në gjurmët e dy vrasësve, Axel Foley përsëri bashkohet me policin e LA, Billy Rosewood. Së shpejti, ata zbulojnë se një park argëtimi po përdoret si ballinë për një unazë masive falsifikimesh – dhe drejtohet nga e njëjta bandë që qëlloi shefin e Billy-t.

Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beverly Hills Cop III
Vlerësimi IMDb 5.5 80,846 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,361 vota

Regjizori

John Landis
Regjizori

Aktorët

Eddie Murphy isDet. Axel Foley
Det. Axel Foley
Judge Reinhold isDet. Sgt. William 'Billy' Rosewood
Det. Sgt. William 'Billy' Rosewood
Gilbert R. Hill isInsp. Douglas Todd
Insp. Douglas Todd
Timothy Carhart isEllis Dewald
Ellis Dewald
Stephen McHattie isSteve Fulbright
Steve Fulbright
John Saxon isOrrin Sanderson
Orrin Sanderson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hitman (2007) me Titra Shqip
The Marksman (2021) me Titra Shqip
The Attraction Test (2022) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Distorted (2018) me Titra Shqip
Kaamelott – The First Chapter (2021) me Titra Shqip
Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
Creed II (2018) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
Echelon Conspiracy (2009) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
Dashuria S’mjafton aka Love Is Not Enough (2018) Film Shqiptar
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x