Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 417 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip

Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip

Ai e kthen Mortalin në Kombat.Jan. 17, 1997USA88 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Haru, një amerikan jetim që del në breg në Japoni dhe ngatërrohet me Ninja e Bardhë e madhe e legjendës. I rritur mes ninjave më të mirë, Haru bëhet i fortë dhe i madh – shumë i madh. Me hirin e të tre Stoogëve të mbështjellë në një trup, Haru është një siklet për klanin e tij. Por kur një bjonde e bukur lutet për ndihmën e tij, Harut i jepet një shans i rrezikshëm, katastrofikisht qesharak për të provuar veten.

Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip
Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beverly Hills Ninja
Vlerësimi IMDb 5.5 41,444 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 608 vota

Regjizori

Dennis Dugan
Regjizori

Aktorët

Nicollette Sheridan isAllison Page / Sally Jones
Allison Page / Sally Jones
Nathaniel Parker isMartin Tanley
Martin Tanley
Dale Ishimoto isOld Japanese Man
Old Japanese Man
Daming Chen isHead Kobudosai
Head Kobudosai
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
The Hating Game (2021) me Titra Shqip
Simchas and Sorrows (2022) me Titra Shqip
A Good Doctor (2019) me Titra Shqip
Who’s a Good Boy? (2022) me Titra Shqip
The Connection (2014) me Titra Shqip
47 Ronin (2013) me Titra Shqip
Elf Me (2023) me Titra Shqip
The Santa Clause 2 (2002) me Dublim Shqip
Chang Can Dunk (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x