Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 525 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
BlackBerry (2023) me Titra Shqip

BlackBerry (2023) me Titra Shqip

Punoni shumë. Dështoni fort.May. 11, 2023Canada121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy sipërmarrës të papërshtatshëm – novatori Mike Lazaridis dhe biznesmeni i prerë Jim Balsillie – bashkuan forcat në një përpjekje që do të bëhej një hit në mbarë botën në pak më shumë se një dekadë. Historia e rritjes meteorike dhe rënies katastrofike të smartfonit të parë në botë.

BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal BlackBerry
Vlerësimi IMDb 7.6 5,444 vota
Vlerësimi TMDb 7.469 49 vota

Regjizori

Matt Johnson
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
Queen & Country (2015) me Titra Shqip
The Voices (2014) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Ali & Ava (2021) me Titra Shqip
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
American Pie Presents: Beta House (2008) me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx 2020
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
We Can Be Heroes (2020) me Titra Shqip
American Gigolo (1980) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x