Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Black’s Game (2012) me Titra Shqip

Black’s Game (2012) me Titra Shqip

Mar. 11, 2012Iceland104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nga mesi deri në fund të viteve ’90, skena e krimit dhe drogës në Reykjavik pa një ndryshim drastik nga një botë relativisht e vogël dhe e pafajshme në një botë shumë më agresive dhe të dhunshme. Filmi tregon historinë e këtij ndryshimi përmes bandës imagjinare të shtytësve që mori kontrollin e botës së krimit të Islandës.

Titulli origjinal Svartur á leik
Vlerësimi IMDb 6.7 4,348 vota
Vlerësimi TMDb 6.016 63 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Match (2021) me Titra Shqip
Exiled (2006) me Titra Shqip
Hollywood Dirt (2017) me Titra Shqip
Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip
Assassination Nation (2018) me Titra Shqip
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Jack Be Nimble (1993) me Titra Shqip
The Little Death (2014) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
4bia (2008) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x