Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 425 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
  • Server 4vorg
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip

Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip

Një burrë. Një punë. Një natë ferri.Jun. 09, 2023India122 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sumair Azad, një polic i ndyrë dhe shoku i tij, Jaggi, vjedhin çantën e kokainës së Sikandar Chowdhary. Si rezultat, Sikandar rrëmben djalin e Sumair-it, por gjërat marrin një kthesë kur ai humbet çantën e kokainës ndërsa përballet me bosët e drogës të Gurugram, një bos krimi, narcs vrasës dhe policët e drejtë në një natë fatale.

Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bloody Daddy
Vlerësimi IMDb 6.6 18,604 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 19 vota

Regjizori

Aktorët

Shahid Kapoor isSumair Azad
Sumair Azad
Ronit Roy isSikandar Chowdhary
Sikandar Chowdhary
Rajeev Khandelwal isSameer Singh
Sameer Singh
Diana Penty isAditi Rawat
Aditi Rawat
Sartaaj Kakkar isAtharv Azad
Atharv Azad
Sanjay Kapoor isHameed Shaikh
Hameed Shaikh
Zeishan Quadri isJagdish 'Jaggi' Prasad
Jagdish 'Jaggi' Prasad
Mukesh Bhhatt isRafique 'Rafa' Shaikh
Rafique 'Rafa' Shaikh
Ankur Bhatia isVikram 'Vicky' Chowdhary
Vikram 'Vicky' Chowdhary
Vivan Bhatena isDharmesh 'Danny' Chowdhary
Dharmesh 'Danny' Chowdhary
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mortal Instruments: City of Bones (2013) me Titra Shqip
Stowaway (2022) me Titra Shqip
American Ninja 5 (1993) me Titra Shqip
Little Ukraine (2022) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
Wanted (2008) me Titra Shqip
Arisaka (2021) me Titra Shqip
Made 2001
Dracula 2000 (2000) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Madison 2001
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x