Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Boo! A Madea Halloween (2016) me Titra Shqip

Boo! A Madea Halloween (2016) me Titra Shqip

Mashtrim ose trajtim, budallenjOct. 21, 2016USA103 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Madea përfundon në mes të kaosit kur kalon një Halloween qesharak dhe të përhumbur duke u mbrojtur nga vrasësit, poltergeistët paranormalë, fantazmat, fantazmat dhe zombët, ndërsa mban një sy vigjilent mbi një grup adoleshentësh që sillen keq.

Boo! A Madea Halloween (2016) me Titra Shqip
Boo! A Madea Halloween (2016) me Titra Shqip
Boo! A Madea Halloween (2016) me Titra Shqip
Boo! A Madea Halloween (2016) me Titra Shqip
Boo! A Madea Halloween (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Boo! A Madea Halloween
Vlerësimi IMDb 4.6 9,169 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 396 vota

Regjizori

Tyler Perry
Regjizori

Aktorët

Tyler Perry isMabel
Mabel "Madea" Simmons / Uncle Joe Simmons / Brian Simmons
Cassi Davis isBetty Ann
Betty Ann "Aunt Bam" Murphy
Diamond White isTiffany Simmons
Tiffany Simmons
Bella Thorne isRain Mathison
Rain Mathison
Liza Koshy isAday Walker
Aday Walker
Patrice Lovely isHattie Mae Love
Hattie Mae Love
Lexy Panterra isLeah Devereaux
Leah Devereaux
Andre Hall isQuinton
Quinton
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Haunted Mansion (2023) me Titra Shqip
South Park (Not Suitable for Children) (2023) me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip
France (2021) me Titra Shqip
2 Gisht Mjaltë (2019) aka 2 Fingers Honey Film Shqiptar
Spoonful of Sugar (2022) me Titra Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
Gold Brick (2023) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Dublim Shqip
Orphan: First Kill (2022) me Titra Shqip
Girl at the Window (2022) me Titra Shqip
The Interview (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x