Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 253 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1doods.pro
Bottoms (2023) me Titra Shqip

Bottoms (2023) me Titra Shqip

Një film për fuqizimin e grave (ato të nxehtat)Aug. 25, 2023USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miqtë më të mirë të papëlqyeshëm PJ dhe Josie fillojnë një klub vetëmbrojtjeje në shkollë të mesme për të takuar vajza dhe për të humbur virgjërinë e tyre. Ata së shpejti e gjejnë veten mbi kokën e tyre kur studentët më të njohur fillojnë të rrahin njëri-tjetrin në emër të vetëmbrojtjes.

Bottoms (2023) me Titra Shqip
Bottoms (2023) me Titra Shqip
Bottoms (2023) me Titra Shqip
Bottoms (2023) me Titra Shqip
Bottoms (2023) me Titra Shqip
Bottoms (2023) me Titra Shqip
Bottoms (2023) me Titra Shqip
Bottoms (2023) me Titra Shqip
Bottoms (2023) me Titra Shqip
Bottoms (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bottoms
Vlerësimi IMDb 7.3 7,770 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 58 vota

Regjizori

Sandy Parker
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Friends with Benefits (2011) me Titra Shqip
Me and Earl and the Dying Girl (2015) me Titra Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Men with Brooms 2002
Old Dads (2023) me Titra Shqip
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Billy Madison (1995) me Titra Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x