Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2089 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Bound (1996) me Titra Shqip

Bound (1996) me Titra Shqip

Për para. Për vrasje. Per njeri tjetrin.Sep. 13, 1996USA105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Corky, një ish-e dënuar femër e ashpër që punon në një rinovim apartamenti në një ndërtesë të Çikagos, takon një çift që jeton në vendin fqinj, Cezarin, një mafioz paranojak dhe Violet, të dashurën e tij joshëse, e cila tërhiqet menjëherë pas saj.

Bound (1996) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bound
Vlerësimi IMDb 7.3 56,216 vota
Vlerësimi TMDb 7.156 707 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

She’s the Man (2006) me Titra Shqip
School’s Out Forever (2021) me Titra Shqip
Forensic (2020)
Jaws 3-D (1983) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Miami Heat (2021) me Titra Shqip
Ride On (2023) me Titra Shqip
Star Trek: First Contact (1996) me Titra Shqip
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Before the Fire (2020) me Titra Shqip
A Haunting in Venice (2023) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x