Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Breakwater (2023) me Titra Shqip

Breakwater (2023) me Titra Shqip

Sekretet më të thella ngrihen të fundit.Dec. 22, 2023USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish i denuar i ri rrezikon lirinë e tij të sapogjetur për të gjetur vajzën e larguar të një shoku të burgosur dhe pa e ditur sjell një djall nga e kaluara e saj drejt e në pragun e saj.

Breakwater (2023) me Titra Shqip
Breakwater (2023) me Titra Shqip
Breakwater (2023) me Titra Shqip
Breakwater (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Breakwater
Vlerësimi IMDb 5.1 685 vota
Vlerësimi TMDb 6.115 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

12 Rounds 3: Lockdown (2015) me Titra Shqip
The Vault (2021) me Titra Shqip
Quicksand (2023) me Titra Shqip
Hero and the Terror (1988) me Titra Shqip
The Great Seduction (2023) me Titra Shqip
The Last Shift 2020
Third Star (2010) me Titra Shqip
The Invasion (2007) me Titra Shqip
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Night Swim (2024) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x