Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 250 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Breathe In (2013) me Titra Shqip

Breathe In (2013) me Titra Shqip

Jan. 18, 2013United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sophie, një studente angleze, mbërrin si mysafire në një program studimi në një qytet të vogël në veri të Nju Jorkut, e ftuar në shtëpinë e Reynolds. Prania e saj do të ndryshojë dinamikën e marrëdhënieve të anëtarëve të familjes dhe do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë. Duke vënë në dyshim konceptet e dashurisë, besnikërisë dhe martesës, Sophie në fakt do të rindezë karakterin e vrullshëm të personalitetit të Keith, baba dhe mësues muzike.

Breathe In (2013) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Breathe In
Vlerësimi IMDb 6.4 14,549 vota
Vlerësimi TMDb 6 250 vota

Regjizori

Drake Doremus
Regjizori

Aktorët

Guy Pearce isKeith Reynolds
Keith Reynolds
Amy Ryan isMegan Reynolds
Megan Reynolds
Mackenzie Davis isLauren Reynolds
Lauren Reynolds
Kyle MacLachlan isPeter Sebeck
Peter Sebeck
Lucy Davenport isSophie's mom
Sophie's mom
Hugo Becker isClément
Clément
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
Critical Thinking (2020) me Titra Shqip
Chevalier (2023) me Titra Shqip
The Godfather Part II (1974) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
A Perfect Enemy (2021) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Prom Night 2008
Sugar Mountain (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x