Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Bridesmaids (2011) me Titra Shqip

Bridesmaids (2011) me Titra Shqip

Shpëto lidhjen.May. 13, 2011USA125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta e Annie është një rrëmujë. Por kur zbulon se shoqja e saj më e mirë gjatë gjithë jetës është e fejuar, ajo thjesht duhet të shërbejë si çupë e nderit e Lillian. Ndonëse e dashuruar dhe e këputur, Annie kalon bllof nëpër ritualet e shtrenjta dhe të çuditshme. Me një shans për ta bërë atë të përsosur, ajo do t’i tregojë Lillian dhe shoqërueseve të saj se sa larg do të shkoni për dikë që doni.

Bridesmaids (2011) me Titra Shqip
Bridesmaids (2011) me Titra Shqip
Bridesmaids (2011) me Titra Shqip
Bridesmaids (2011) me Titra Shqip
Bridesmaids (2011) me Titra Shqip
Bridesmaids (2011) me Titra Shqip
Bridesmaids (2011) me Titra Shqip
Bridesmaids (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bridesmaids
Vlerësimi IMDb 6.8 305,407 vota
Vlerësimi TMDb 6.529 4,138 vota

Regjizori

Paul Feig
Regjizori

Aktorët

Kristen Wiig isAnnie Walker
Annie Walker
Maya Rudolph isLillian Donovan
Lillian Donovan
Rose Byrne isHelen Harris
Helen Harris
Melissa McCarthy isMegan Price
Megan Price
Chris O'Dowd isOfficer Rhodes
Officer Rhodes
Jill Clayburgh isJudy Walker
Judy Walker
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
This Is Where I Leave You (2014) me Titra Shqip
The Greatest Beer Run Ever (2022) me Titra Shqip
Heropanti (2014) me Titra Shqip
Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip
The Big Short (2015) me Titra Shqip
Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x