Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Brother (2019) me Titra Shqip

Brother (2019) me Titra Shqip

Jul. 31, 2019France96 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për shkak se donte të mbronte vëllain e tij të vogël, Tedi, një i ri pa histori, akuzohet për vrasjen e babait të tij dhe dërgohet në një qendër të mbyllur arsimore, në pritje të gjyqit të tij për vrasje. Më pas ai zhytet në një univers brutal të cilit nuk i njeh rregullat.

Brother (2019) me Titra Shqip
Brother (2019) me Titra Shqip
Brother (2019) me Titra Shqip
Brother (2019) me Titra Shqip
Brother (2019) me Titra Shqip
Brother (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mon frère
Vlerësimi IMDb 6.7 1,227 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 113 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cosmic Sex (2015) me Titra Shqip
The Red Ghost (2021) me Titra Shqip
Bisyo! (2023) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
The Woman King (2022) me Titra Shqip
Waiting for Bojangles (2022) me Titra Shqip
The World to Come (2021) me Titra Shqip
Sirf Ek Bandaa Kaafi Hai (2023) me Titra Shqip
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Company of Heroes (2013) me Titra Shqip
Magic Mike’s Last Dance (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x