Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Burnout (2014) me Titra Shqip

Burnout (2014) me Titra Shqip

The Fast & the FønniestAug. 13, 2014NO93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bregdeti norvegjez është mbi 25,000 kilometra i gjatë dhe, për të kapërcyer mërzinë, Roy dhe një grup miqsh organizojnë një garë makinash që mbulon të gjitha. Duke marrë makinat e tyre dhe duke vënë një shumë të lartë në para, ata do ta kthejnë garën në ngjarjen më të pamatur të jetës së tyre, madje duke rrezikuar burgun. Përkundër mendimit të kundërt të babait, garës i bashkohet edhe vajza e Roy-t, e cila ka ardhur për pushime.

Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Børning
Vlerësimi IMDb 6.2 4,470 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 59 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Dublim Shqip
Creation of the Gods I: Kingdom of Storms (2023) me Titra Shqip
I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007) me Titra Shqip
Singham (2011) me Titra Shqip
Fullmetal Alchemist the Revenge of Scar (2022) me Titra Shqip
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Hard Target 2 (2016) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Wolves (2014) me Titra Shqip
Special Delivery (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x