Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1447 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2voe.sx
  • Server 3d000d.com
Candy Land (2023) me Titra Shqip

Candy Land (2023) me Titra Shqip

Ne do të kujdesemi për ju.Jan. 06, 2023USA93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Remy, një e re në dukje naive dhe e devotshme, e gjen veten të përjashtuar nga kulti i saj fetar. Pa asnjë vend për t’u kthyer, ajo zhytet në botën e nëndheshme të punonjësve të seksit të ndalimit të kamionëve. Nën syrin vigjilent të matriarkut të tyre dhe një ligjvënësi enigmatik vendas, Remy lundron midis sistemit të saj të tendosur të besimit dhe kodit për të gjetur thirrjen e saj të vërtetë në jetë.

Candy Land (2023) me Titra Shqip
Candy Land (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Candy Land
Vlerësimi IMDb 5.2 1,277 vota
Vlerësimi TMDb 7 22 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
The Negotiation (2018) me Titra Shqip
Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) me Titra Shqip
Intimacy (2001) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Predestination (2014) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
Kill Command (2016) me Titra Shqip
Dirty Work (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x