Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 609 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip

Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip

Ai ka një të ardhme të mirë nëse mund të jetojë javën e ardhshme.Nov. 10, 1993USA144 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një ish- i burrgosur nga Puerto-Riko, i sapo liruar nga burgu, zotohet të qëndrojë larg drogës dhe dhunës pavarësisht presionit rreth tij dhe të bëjë një jetë më të mirë jashtë NYC.

Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip
Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip
Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip
Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip
Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip
Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip
Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip
Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip
Carlito’s Way (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Carlito's Way
Vlerësimi IMDb 7.9 222,039 vota
Vlerësimi TMDb 7.822 2,719 vota

Regjizori

Aktorët

Al Pacino isCarlito Brigante
Carlito Brigante
Sean Penn isDavid Kleinfeld
David Kleinfeld
John Leguizamo isBenny Blanco
Benny Blanco
Luis Guzmán isPachanga
Pachanga
Joseph Siravo isVincent Taglialucci
Vincent Taglialucci
Richard Foronjy isPete Amadesso
Pete Amadesso
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

High Life (2009) me Titra Shqip
Fight Against Evil (2021) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Pain Hustlers (2023) me Titra Shqip
Exotica (1994) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
Laggies (2014) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
The Nile Hilton Incident (2017) me Titra Shqip
Photocopier (2021) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x