Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 80 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip

Cat and Dog (2024) me Titra Shqip

Feb. 14, 2024France86 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa gati të ngrihej, Monica, pronarja e një maceje të famshme ndikuese të quajtur Diva, dhe Jack, një hajdut ndërkombëtar, qeni i të cilit Chichi gëlltiti një rubin të vjedhur, zbulojnë se kafshët e tyre shtëpiake kanë humbur në pistë. Pronarët – dhe kafshët e tyre shtëpiake – duhet të bashkohen për të gjetur të dashurit e tyre. Por ata nuk e dinë që Brandt, një polic i ndezur në këmbë, do të bëjë gjithçka për të kapur rubinin në duart e tij!

Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chien et Chat
Vlerësimi IMDb 5.2 328 vota
Vlerësimi TMDb 6.167 24 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Falco (2019) Film Shqiptar
The Addams Family (2019) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Hallelujah! (2009) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Anaconda 3: Offspring (2008) me Titra Shqip
Black Sea (2014) me Titra Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
Bloodsucking Bastards (2015) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x