Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 433 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Catwoman (2004) me Titra Shqip

Catwoman (2004) me Titra Shqip

Ju nuk mund ta kapni atë.Jul. 22, 2004USA104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua e turpshme e pajisur me shpejtësinë, reflekset dhe shqisat e një mace ecën në vijën e hollë midis të qenit një kriminele dhe një vigjilente ndërsa një detektiv e ndjek me këmbëngulje, i magjepsur nga të dy personalitetet e saj.

Catwoman (2004) me Titra Shqip
Catwoman (2004) me Titra Shqip
Catwoman (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Catwoman
Vlerësimi IMDb 3.4 124,372 vota
Vlerësimi TMDb 4.59 3,121 vota

Regjizori

Pitof
Regjizori

Aktorët

Halle Berry isPatience Phillips / Catwoman
Patience Phillips / Catwoman
Sharon Stone isLaurel Hedare
Laurel Hedare
Lambert Wilson isGeorge Hedare
George Hedare
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Divine Fury (2019) me Titra Shqip
Star Trek: Insurrection (1998) me Titra Shqip
Gangs of Lagos (2023) me Titra Shqip
Hostage: Missing Celebrity (2021) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie (2023) me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) me Titra Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
L’ultimo padrino (2008) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x