Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Christmas Inheritance (2017) me Titra Shqip

Christmas Inheritance (2017) me Titra Shqip

Dec. 15, 2017USA105 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për të trashëguar shoqërinë e babait të saj, socialistja Ellen duhet së pari të vizitojë vendlindjen e tij të vogël, ku mëson vlerën e punës së palodhur dhe të ndihmës së të tjerëve.

Christmas Inheritance (2017) me Titra Shqip
Christmas Inheritance (2017) me Titra Shqip
Christmas Inheritance (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Christmas Inheritance
Vlerësimi IMDb 5.7 13,310 vota
Vlerësimi TMDb 6.299 800 vota

Regjizori

Aktorët

Eliza Taylor isEllen Langford
Ellen Langford
Andie MacDowell isDebbie Collins
Debbie Collins
Jake Lacy isJake Collins
Jake Collins
Neil Crone isJim Langford
Jim Langford
Michael Xavier isGray Pittman
Gray Pittman
Mag Ruffman isKathy Martin
Kathy Martin
Bill Lake isCaptain Williams
Captain Williams
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

3 Idiots (2009) me Titra Shqip
Airplane Mode (2019) me Titra Shqip
You, Me and Dupree (2006) me Titra Shqip
L’amour aux trousses (2005) me Titra Shqip
EXmas (2023) me Titra Shqip
Miss (2020)
The Flintstones (1994) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Dorm Daze 2 2006 me Titra Shqip
The Back-Up Plan (2010) me Titra Shqip
Idiocracy (2006) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x