Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 362 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Come Play (2020) me Titra Shqip

Come Play (2020) me Titra Shqip

Ai është i mirë në bërjen e miqve.Oct. 28, 2020United States96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Oliver është një fëmijë i vetmuar që ndihet ndryshe nga të gjithë të tjerët për shkak të autizmit të tij. I dëshpëruar për një mik, ai kërkon ngushëllim dhe strehim në botën e instrumenteve elektronike. Kur një krijesë misterioze përdor tabletin dhe celularin e Oliverit për të hyrë në botën e njerëzve, prindërit e Oliverit duhet të luftojnë për të shpëtuar djalin e tyre nga përbindëshi.

Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Come Play
Vlerësimi IMDb 5.7 9,348 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 302 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Play Dead (2022) me Titra Shqip
Tremors: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Day Shift (2022) me Titra Shqip
The Overnight (2022) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
The Voices (2014) me Titra Shqip
Wrecker (2017) me Titra Shqip
Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
Breakdown (1997) me Titra Shqip
Lugina e Djalit (2021) Film Shqiptar
Offseason (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x