Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 291 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Commando (1985) me Titra Shqip

Commando (1985) me Titra Shqip

Diku, disi, dikush do të paguajë.Oct. 03, 1985USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

John Matrix, ish-udhëheqësi i një force komando të posaçme goditëse që gjithmonë kryente punët më të vështira, detyrohet të kthehet në veprim kur vajza e tij e vogël rrëmbehet. Për ta gjetur atë, Matrix duhet të luftojë në rrugën e tij përmes një sërë punksësh, vrasësish, një prej ish komandove të tij dhe një ushtrie private plotësisht të pajisur. Me ndihmën e një stjuardese të guximshme dhe një miku të vjetër, Matrix ka vetëm disa orë për të kapërcyer sfidën e tij më të madhe: gjetjen e vajzës së tij para se ajo të vritet.

Commando (1985) me Titra Shqip
Commando (1985) me Titra Shqip
Commando (1985) me Titra Shqip
Commando (1985) me Titra Shqip
Titulli origjinal Commando
Vlerësimi IMDb 6.7 163,185 vota
Vlerësimi TMDb 6.64 2,315 vota

Regjizori

Beau Marks
Regjizori

Aktorët

James Olson isMajor General Franklin Kirby
Major General Franklin Kirby
Alyssa Milano isJenny Matrix
Jenny Matrix
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Warhunt (2022) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Volume 3 (2023) me Titra Shqip
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001) me Titra Shqip
Army of Thieves (2021) me Titra Shqip
Nightmare Alley (2021) me Titra Shqip
Darkland: The Return (2023) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
The Terminator (1984) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade (1989) me Titra Shqip
Scarlett (2020) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x