Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 212 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Conan the Destroyer (1984) me Titra Shqip

Conan the Destroyer (1984) me Titra Shqip

Legjenda më e fuqishme nga të gjitha është kthyer në një aventurë të re.Jun. 29, 1984USA103 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Conan është porositur nga mbretëresha e keqe Taramis të shoqërojë në mënyrë të sigurt një princeshë adoleshente dhe truprojën e saj të fuqishme në një kështjellë të largët për të rimarrë Bririn magjik të Dagothit. E panjohur për Conan, mbretëresha planifikon të sakrifikojë princeshën kur ajo të kthehet dhe të trashëgojë mbretërinë e saj pasi truproja vret Conan. Planet e mbretëreshës dështojnë të marrin në konsideratë forcën dhe dinakërinë e Conan-it dhe aftësitë e ndihmësve të tij: magjistarit ekscentrik Akiro, gruaja luftëtare Zula dhe Malak i paaftë. Së bashku heroi dhe aleatët e tij duhet të mposhtin si armiqtë e vdekshëm ashtu edhe ata të mbinatyrshëm në këtë udhëtim në tokën me shpatë dhe magji.

Conan the Destroyer (1984) me Titra Shqip
Conan the Destroyer (1984) me Titra Shqip
Conan the Destroyer (1984) me Titra Shqip
Conan the Destroyer (1984) me Titra Shqip
Conan the Destroyer (1984) me Titra Shqip
Conan the Destroyer (1984) me Titra Shqip
Titulli origjinal Conan the Destroyer
Vlerësimi IMDb 5.9 84,202 vota
Vlerësimi TMDb 6.084 1,365 vota

Regjizori

Aktorët

Olivia d'Abo isPrincess Jehnna
Princess Jehnna
Mako isAkiro 'The Wizard'
Akiro 'The Wizard'
Sarah Douglas isQueen Taramis
Queen Taramis
Pat Roach isMan Ape / Toth-Amon
Man Ape / Toth-Amon
Jeff Corey isGrand Vizier
Grand Vizier
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Redirected (2014) me Titra Shqip
The Awakener (2018) me Titra Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
The Fate of the Furious (2017) me Titra Shqip
Tentacles (2021) me Titra Shqip
He Never Died (2015) me Titra Shqip
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) me Titra Shqip
Cinderella’s Hot Night (2017) me Titra Shqip
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008) me Titra Shqip
Fast & Furious (2009) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x